تبلیغات
طراحی امضا - راز ثروت نوشته والاس وتلز

ما معتقدیم نام شریف شما دست مایه ی آفرینش یک اثرهنری است که همیشه همراهتان خواهدبود

راز ثروت نوشته والاس وتلز

نویسنده : منوچهری
تاریخ:یکشنبه 5 دی 1395-09:34 ق.ظ


راز ثروت نوشته والاس وتلز

بخشی از فصل شکرگزاری این کتاب رو براتون میذارم واقعا عالیه حتما بخونینش.(خلاصه اش میشه شکر نعمت، نعمتت افزون کند)

جوهره اندیشمندی وجود دارد که منشا خلق همه اشیا می باشد و در حالت اصیل خود در سراسر کاینات پراکنده شده است و فضاهای میان اشیا مختلف را پر کرده است.

القای تصویر هر اندیشه ای بر جوهره می تواند آن اندیشه را در واقعیت خلق کند.


انسان می تواند اشیا را در اندیشه خود تصور کند و با القای این اندیشه ها به جوهره بی شکل، آن اندیشه ها را بیافریند.

با خواندن بخش های دیگر کتاب؛ خواننده به این باور می رسد که نخستین گام در جهت ثروت اندوزی این  است که خواسته های خود را به جوهره بی شکل تقدیم کند که کاملا درست است اما اگر بخواهد این کار را درست انجام دهد باید به شیوه ای هماهنگ با جوهره ی بی شکل ارتباط برقرار کند.

تمامی مراحل اصلاح و دستورالعمل های هماهنگ کننده را می توان در یک کلمه خلاصه کرد؛ شکرگزاری.

همه اشیا از یک جوهره ی هوشمند خلق می شوند و اطمینان داریم که این جوهره تمامی خواسته های شما را در اختیارتان قرار خواهد داد. پس با احساسی عمیق و درونی از طریق شکرگزاری با آن جوهره ارتباط برقرار کنید.

آن روحی که همواره سپاس گزار و شاکر است در جوار لطف الهی قرار دارد روح ناسپاس به درگاه الهی راهی ندارد.

آن هنگام که اتفاقات خوبی برایمان رخ می دهد اگر با سپاس گزاری بیشتر ذهن خود را بر هوش برتر کیهانی متمرکز کنیم خوبی های بیشتری را دریافت خواهیم کرد و خوبی ها با سرعت بیشتری به سوی ما روان خواهند شد.

علت آن این است که نگرش ذهن شکرگزارانه ذهن را در جوار آن منبعی قرار می دهد که منشا همه برکات است. شاید این عقیده که با شکرگزاری تمام ذهن شما در هماهنگی بیشتر با کاینات قرار می گیرد جدید به نظر آید، اما اگر با دقت به آن بنگرید خواهید دید که این عقیده کاملا درست است.

خوبی هایی که در زندگی به شما رو می آورند در راستای اطاعت و فرمانبرداری از قوانین خاصی به شما رسیده اند که شما را در هماهنگی نزدیک با اندیشه خلاق قرار می دهند و از سقوط در اندیشه رقابتی حفظ می کنند.

شکرگزاری به خودی خود شما را به جلو می کشاند و از سقوط در این اشتباه که منابع محدود می باشند دور می کند. افتادن در ورطه این اشتباه سمی برای آرزوهای شماست.

قانونی به نام قانون شکرگزاری وجود دارد و اگر در طلب رسیدن به نتایج دلخواه خود هستید ضرورت دارد این  قانون را کامل درک کنید. قانون شکرگزاری یک اصل کاملا طبیعی و بر مبنای قانون عمل و عکس العمل است.

هر عملی را عکس العملی است مساوی با آن اما در جهت عکس. آن نگرش شاکرانه ی ذهن شما در ستایش خداوند؛ در واقع آزاد سازی و رها کردن نیرو ایست که امکان ندارد به مخاطب خود نرسد و مطمئنا عکس العمل آن حرکتی آتی در جهت شما خواهد بود و این عبارت واقعیتی روانشناسانه است. اگر شما با قدرت و پیوسته از منبع آفرینش تشکر کنید؛ عکس العمل جوهره ی بی شکل نیز قدرتمند و پیوسته خواهد بود و درجهت برآورده کردن خواسته های شما قرار می گیرد.
دنبالک ها: امضا  امضا بازار 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo